Produktu sertifikācija ir labākais veids kā apstiprināt produkta kvalitāti. Produkti tiek ražoti atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem, vai arī ražotāja noteiktajam produkta specifikācijām. Tādā gadījumā ražotājs pārdod produktus, kuru kvalitāte ir balstīta un uzņēmuma iekšējām kvalitātes normām.

Mūsdienās tirgū tiek pieprasīta lielāka uzticība produktam, un ražotāja noteiktās iekšējās kvalitātes normas ražošanā to nespēj nodrošināt.

Ir nepieciešams apliecinājums no neatkarīga un uzticama avota, kas apliecina, ka produkts:

  • ir ticis pienācīgi pārbaudīts un izvērtēts;
  • ir ražots atbilstoši kvalitātes standartam.

BM TRADA Q-Mark tiek uzskatīts par vienu no stingrākajām sertifikācijas shēmām, kas pieejamas būvmateriālu sertifikācijas jomā. Tāpat kā citas sertifikācijas shēmas, arī BM TRADA Q-Mark shēmu ir akceptējušas kontrolējošās iestādes, ēku garantijas sniedzēji, piemēram, NHBC (National House Building Council), kā arī to pielieto pasaules vadošās būvniecības kompānijas un būvmateriālu ražotāji.

BM TRADA ir plaši pazīstama ar savu plašo produktu sertifikācijas pakalpojumu klāstu. Šobrīd tiek piedāvātas 28 celtniecības un kokapstrādes nozarē plaši pazīstamās Q-mark produktu sertifikācijas shēmas tādiem produktiem kā izolācijas materiāli būvniecībai, koka būvmateriāli, paaugstinātas drošības un ugunsdrošas durvis un logi, koka grīdu segumi sistēmas, koka paneļi un citi.

Ņemot vērā uzņēmumu vēlmi sertificēt arvien plašāku produktu klāstu, BM TRADA sadarbībā ar citiem BM TRADA grupā ietilpstošajiem uzņēmumiem izstrādā arvien jaunas koksnes produktu sertifikācijas shēmas un piedalās jaunu produktu sertifikācijas standartu izstrādē.

Latvijā visbiežāk tiek pieprasīta koka konstrukciju materiālu stiprības vērtēšana (tai skaitā kokapstrādes iekārtu sertifikācija, koksnes vizuālās un mehāniskās stiprības vērtēšana u.c.), kā arī līmēto konstrukciju sertifikācija.

BM TRADA Q-Mark nodrošina:

Pārliecību

BM TRADA pārbauda vai produktiem piemīt šādas īpašības:

  • augsta kvalitāte, ko nodrošina neatkarīga testēšana atbilstoši stingrākajām prasībām;
  • ražoti stabilā ražošanas procesā atbilstoši sertificētai kvalitātes vadības sistēmai.

Uzņēmumos, kas saņēmuši šo sertifikāciju, tiek regulāri veiktas ražošanas procesa auditi un pārbaudes.

Uzticamību

Mūsu kompānija ir:

  • neatkarīga;
  • UKAS akreditēta sertifikācijas iestāde;
  • viena no lielākajām Lielbritānijas būvindustrijas sertifikācijas iestādēm, kura darbojas visā pasaulē;
  • eksperts sertifikācijas jomā.

Izsekojamību

BM TRADA Q-Mark sertificēti produkti un iekārtas ir skaidri marķētas.

PIETEIKUMA FORMA

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam sazināties ar mums.