Uzņēmums BM Certification ir saņēmis PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarta (PEFC LV MDS1)  akreditāciju, tādējādi paplašinot PEFC mežu apsaimniekošanas sertifikācijas iespējas.

Šī gada aprīļa beigās biedrība “PEFC Latvijas Padome” izstrādāja PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standartu sadarbībā ar meža nozari pārstāvošajām  organizācijām.  Lai dotu iespēju BM Trada esošajiem un jauniem klientiem saņemt apliecinājumu par atbilstību standarta prasībām, BM Trada uzsāka darbu pie akreditācijas iegūšanas un to ir veiksmīgi saņēmusi.

Šis standarts mūsu esošajiem klientiem, mežsaimniecības pakalpojumu sniedzējiem, kā arī jaunajiem klientiem, palīdzēs veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu, paaugstinot sniegto pakalpojumu kvalitāti, efektivitāti un korporatīvo sociālo atbildību, tādējādi radot konkurētspējas priekšrocības.

PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarts ir piemērojams meža nozares darbuzņēmējiem neatkarīgi no to uzņēmējdarbības formas, kuri darbojas kādā no zemāk minētajām meža apsaimniekošanas darbu sfērām:

  • Mežkopības darbi – augsnes apstrāde, meža stādīšana, sēšana un jaunaudžu kopšana.
  • Mežizstrādes darbi – cirsmu izstrādes darbi, koksnes produktu sagatavošana un pievešana, šķeldošana.
  • Transportēšanas darbi – apaļo kokmateriālu un šķeldu transportēšana.

Standarts ir piemērojams visā Latvijas teritorijā darbiem visos mežu īpašumos, neatkarīgi no to piederības un lieluma. Ar standartu iespējams iepazīties šeit.

 

 

Ja jūsu uzņēmums vēlas sertificēties pēc PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarta, – aizpildiet, lūdzu, PIETEIKUMA FORMU un nosūtiet uz e-pastu: bmtrada@bmtrada.lv .

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu:  bmtrada@bmtrada.lv  vai zvaniet: +371 67772135

 

Izmantotie informācijas avoti: pefc.lv