Gandrīz katra sertifikācijas iestāde apgalvo, ka ir vadošā pasaulē. BM TRADA tiešām tāda ir – kokapstrādes nozarē. Uzņēmuma darbību akreditējis UKAS (United Kingdom Accreditation Service) – Apvienotās Karalistes Akreditācijas birojs.

Savas darbības sākumā – pagājušā gadsimta 70.gados BM TRADA sniedza pakalpojumus galvenokārt kokapstrādes sektora uzņēmumiem, taču līdz ar klientu pieprasījuma un reputācijas pieaugumu, uzņēmums izvērsa savu darbību arī citās nozarēs un jomās, aptverot celtniecību, ražošanu, izplatīšanu, vietējās pašvaldības, izdevniecības un citas.

BM TRADA pārstāvniecības atrodas 33 valstīs, bet pakalpojumi tiek sniegti vairāk kā 70 valstīs visā pasaulē.

BM TRADA  oficiālā pārstāvniecība SIA „BM TRADA Latvija” tika nodibināta 2006.gadā, savu darbību sākotnēji orientējot uz galvenās eksporta nozares – kokapstrādes uzņēmumu darbības sertifikāciju. Pēc mērķtiecīga darba šīs nozares uzņēmumu liela daļa ir BM TRADA Latvija klienti.

Mūsu spēks – kompetence un profesionalitāte savienojumā ar Latvijas uzņēmējdarbības apstākļu, uzņēmumu vajadzību un problēmu pilnīgu pārzināšanu.

FU25_qEr_400x400

2015.gadā BM TRADA ir kļuvusi par Exova grupas sastāvdaļu. Exova ir vispasaules koncerns, kas nodrošina testēšanas, kalibrēšanas un daudznozaru ekspertu pakalpojumus.

Exova un BM TRADA apvienošanās ievērojami papildinās abu uzņēmumu darbības jomu un paplašinās klientiem pieejamo sertifikācijas un testēšanas pakalpojumu klāstu patiesi globālā mērogā.

Exova BM TRADA ir starptautiska sertifikācijas institūcija, kas ieguvusi UKAS, ASI, DAC, ENAC, ENAS, TURKAK, LATAK, OAA un ANSI akreditācijas.

Kompānijas pakalpojumu klāsts ietver kvalitātes un vides vadības, informācijas drošības un darba drošības, energopārvaldības sistēmu, kā arī koksnes izstrādājumu produktu sertifikācijas shēmas.

BM TRADA Latvija organizē arī apmācības skuju koku zāģmateriālu šķirotājiem (atbilstoši standartiem INSTA 142 un BS 4978 latviešu un krievu valodās), seminārus par darba un vides aizsardzības prasībām mežsaimniecībā un koksnes iepakojamā materiāla termiskās apstrādes sertifikāciju, koksnes piedādes ķēdes standartiem un PEFC mežu apsaimniekošanas sertifikāciju, kā arī par ISO standartu prasību skaidrojumiem.

Neatkarīgi no pakalpojuma veida, BM TRADA Latvija apņemas pielietot savas tehniskās zināšanas un uzkrāto pieredzi, lai paaugstinātu savu klientu uzņēmējdarbības vērtību, veiktspēju un palīdzētu sasniegt uzstādītos mērķus.

Sertifikācijas pakalpojumi:

 • Kvalitātes vadības sistēma – ISO 9001
 • Informācijas drošības vadības sistēma – ISO 27001
 • Vides vadības sistēma – ISO 14001
 • Energopārvaldības sistēma – ISO 50001
 • Darba drošības vadības sistēma – OHSAS 18001
 • Pārtikas drošības vadības sistēma – ISO 22000
 • RSPO piegādes ķēdes sertifikācija palmu eļļai
 • Piegādes ķēžu sertifikācija
 • PEFC mežu apsaimniekošanas sertifikācija
 • Produktu sertifikācija – Q-Mark koka konstrukciju materiāliem, CE marķējums, A-Mark, ETA
 • Koksnes iepakojuma materiālu termiskās apstrādes procesa sertifikācija (HT)
 • Personāla sertifikācija – Koksnes vizuālās stiprības šķirošana, Ugunsdrošo durvju uzstādīšana, Logu uzstādīšana