FSC® ir izveidojis jaunu Preču zīmes portālu (Trademark Portal), kas aizstāja veco Sertifikāta turētāja portālu.

Kopumā jaunā Portāla funkcionalitāte nemainās – klienti joprojām var piekļūt logo un reklāmas paneļa ģeneratoram, kā arī dokumentiem par preču zīmju lietošanu. Būtiskākās izmaiņas – atjaunināts dizains, kā arī ievērojami uzlabota sistēmas elastība. Šādas izmaiņas bija nepieciešamas sakarā ar izmaiņām esošajā sistēmā, kas iepriekš bija tehniski sarežģīti lietojama. Piekļuve Preču zīmes portālam, ar nelielām izmaiņām, ir ļoti līdzīga iepriekšējai.

Ieejot vecajā sistēmā, redzēsiet lūgumu aktivizēt savu pieeju jaunajā sistēmā. Kad sertifikāta turētājs piekrīt aktivizēt jauno sistēmu, tas saņem e-pastu ar jauno paroli. Ar šo paroli nepieciešams reģistrēties jaunajā portālā.

No 2014. gada 1.novembra, līdz ar jaunā Preču zīmju portāla aktivizēšanu, vecais portāls vairs nedarbojas.

 

trademark portal

 

FSC informēja, ka datu pārnešana notiks daļēji automātiskā režīmā un visi portālā reģistrēti klienti (kuri vēl paši nav pārgājuši uz jauno portālu) saņems no FSC e-pastu ar jaunām parolēm un reģistrēšanās informāciju.

Šīs izmaiņas ietekmēs tikai tos klientus, kuri izmantoja iepriekšējo logo portālu. Ja Jums rodas jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar mums.