BM TRADA pievienojas Element Materials Tehnology kompāniju grupai

EXOVA BM TRADA pievienojas Element Materials Tehnology kompāniju grupai un atgriežas pie zīmola nosaukuma – BM TRADA.

EXOVA BM TRADA, kuras oficiālais pārstāvis Latvijā kopš 2006.gada ir BM Trada Latvija, vēlas informēt savu klientus un partnerus, ka EXOVA ir pievienojusies Element Materials Tehnology (turpmāk – Element) kompāniju grupai. Apvienošanās ar Element palielina BM TRADA grupas uzņēmumu atpazīstamību globāli, turpinot sniegt testēšanas, inspicēšanas un sertificēšanas pakalpojumus dažādās nozarēs, kopumā piedāvājot 6700 speciālistu zināšanas, 30 valstīs, tai skaitā Latvijā.

Apvienošanās process tika uzsākts jau 2017. gada 29. jūnijā un pilnīga integrācija tika pabeigta 2018.gada 1. decembrī. Kompānijas ir kopīgi strādājušas pie abu biznesu apvienošanas tā, lai rezultātā pēc iespējas veiksmīgāk tiktu investēts un paplašināts globāli pazīstamais un atzītais vadošais tirgus līderis. Kopš šī gada 1. decembra uzņēmums Exova ir pilnībā integrēts ar uzņēmumu Element. Tas nozīmē, ka nosaukums Exova BM Trada tiek aizstāts ar vienkāršotu sertifikācijas zīmola nosaukumu BM Trada. Līdz ar izmaiņām zīmolā, sertifikācijas zīmes un Q-mark ir ieguvušas jaunu izskatu. Līdz šim esošās sertifikācijas zīmes un Q-mark ir derīgas līdz resertifikācijai, kad tiek izdots jauns sertifikāts.

Esošajiem klientiem

Pārmaiņas uzņēmuma nosaukumā neietekmē jau esošo klientu ziņojumu, novērtējumu un iepriekš izdoto sertifikātu derīgumu. Tos drīkst izmantot kā līdz šim. Esošajiem klientiem jaunā sertifikāta versija tiks izdota pēc pozitīva resertifikācijas audita vai sertifikāta atjaunošanas.  Šīs izmaiņas neietekmē BM Trada atbilstību akreditācijai, kuras sertifikāts ir mūsu klientu īpašumā.

Nemainīgās vērtības

Kamēr mainās mūsu uzņēmuma zīmols, ir vērtības kas nemainās – mūsu solījumi attiecībā pret Jums, mūsu klientiem. Mūsu spēks joprojām ir kompetence un profesionalitāte, savienojumā ar Latvijas uzņēmējdarbības apstākļu, uzņēmumu vajadzību un problēmu pilnīgu pārzināšanu.