BM TRADA Latvija oficiāli uzņemta EOTA organizācijas biedra statusā

Eiropas Organizācija tehniskajiem novērtējumiem (EOTA) ģenerālās asamblejas laikā Briselē  BM TRADA Latvija tika oficiāli uzņemta EOTA organizācijā kā TABs. Tās laikā vienbalsīgi visi biedri nobalsoja par BM Trada Latvija uzņemšanu EOTA biedra statusā.

Sākot no 21. novembra BM Trada Latvija ir EOTA biedrs un turpmāk tai būs tiesības izdot Eiropas tehnisko novērtējumu (ETA) un piešķirt ETA būvizstrādājumu ražotājiem Latvijā un ārpus tās, CE marķējumus koka karkasu mājām.  Ražotājiem kļūst ātrāk pieejamāks CE marķējums inovatīviem un nestandartizētiem būvizstrādājumiem, lai varētu ieiet jaunos eksporta tirgos.

BM Trada Latvija vadītājs Jānis Švirksts norāda, ka šis sasniegums apliecina BM Trada komandas kompetenci un spēju strādāt uz ilgtermiņa attīstības projektiem. “Kokrūpniecības nozarei  ir liels potenciāls un mūsu dalība šajā organizācijā nesīs jaunas iespējas radīt augstas pievienotas vērtības produktus un samazinās laiku atbilstības novērtējumu saņemšanai, kā arī iegūtais apliecinājums pierādīs, ka produkti ir  saražoti atbilstoši augstākajām drošības un kvalitātes prasībām,” uzsver Jānis Švirksts.