Apvienojas divas sertifikācijas organizācijas – The Rainforest Alliance un UTZ

Jaunā organizācija izveidos vienotu lauksaimniecības ilgtspējības standartu. Jaunais standarts vienkāršos sertifikācijas procesu un turpinās uzlabot dzīves apstākļus lauksaimniekiem un mežu kopienām.

Divas no pasaules vadošajām ilgtspējības sertifikācijas organizācijām The Rainforest Alliance and UTZ, ir paziņojušas par ieceri apvienoties šī gada otrajā pusē.

Jaunā organizācija, kas sauksies The Rainforest Alliance, risinās vides un sociālos jautājumus visā pasaulē, ieskaitot klimata izmaiņas, mežu izciršanu, nabadzību un neilgtspējīgu lauksaimniecību. The Rainforest Alliance radīs vienotu globālo sertifikācijas standartu, kas vienkāršos sertifikāciju lauksaimniekiem un ļaus uzņēmumiem efektīvāk veidot atbildīgākas piegādes ķēdes.

Uzzini vairāk par jaunā standarta izstrādes  procesu: https://www.rainforest-alliance.org/business/sustainable-farming/farm-certification/2020-rainforest-alliance-certification-standard/

Topošā The Rainforest Alliance organizācija palīdzēs nodrošināt, ka vairāk produktu tiek ražoti atbildīgi, palīdzot lauksaimniekiem un uzņēmumiem apmierināt augošo pieprasījumu pēc produktiem, kas sertificēti pēc standartiem, kas apliecina, ka tie ražoti pēc ilgtspējības principiem.

BM Certification – BM Trada, kā globālā tirgus dalībnieks piegādes ķēdžu sertifikācijas pakalpojumu tirgū, turpinās sniegt UTZ sertifikācijas pakalpojumu

visaugstākajā kvalitātē arī pēc jaunās organizācijas The Rainforest Alliance izveides un jaunā standarta izdošanas.

Klientiem, kuri meklē jaunu, pieredzējušu sertifikācijas iestādi, – esam jums līdzās kā sadarbības partneris sertifikācijas jomā ar daudzu gadu pieredzi.

Sazinies ar mums: bmtrada@bmtrada.lv

 

Informācijas avots: https://www.rainforest-alliance.org/articles/rainforest-alliance-utz-merger