No 2013. gada 1.jūlija Būvizstrādājumu direktīva (CPD) tiek aizstāta ar Būvizstrādājumu Regulu (CPR), padarot CE zīmes marķējumu par obligātu nosacījumu visiem būvizstrādājumiem, kuriem ir izstrādāti saskaņotie Eiropas standarti (hEN) vai arī ir izdots Eiropas tehniskais novērtējums (ETA), un kuri tiek piedāvāti Eiropas Savienības tirgū, tai skaitā arī Latvijā. Koka būvizstrādājumi, kuriem ir saistošs obligātais CE marķējums – pēc stiprības šķiroti zāģmateriāli, līmētie konstrukciju kokmateriāli, apdares dēļi, grīdas dēļi, logi, durvis, konstrukciju elementi – kopnes, koksnes plātnes u.c.

Lai sniegtu vairāk informācijas, esam noorganizējuši seminārus:

  • Aktualitātes saistīā ar CE marķējumu. Pēc stiprības šķiroti konstrukciju kokmateriāli. Latvijā un ES saistošie standarti un dokumentācija.
  • CE marķējums koksnes izstrādājumiem (Būvizstrādājumu Regulas (CPR) prasības; CE marķējums koksnes izstrādājumiem, kuriem ir apstiprināts saskaņotais Eiropas standarts (hEN) CE marķējums koksnes izstrādājumiem, kuriem ir apstiprināts Eiropas tehniskais novērtējums (ETA)).

Piedāvājam lejuplādēt informatīvu materiālu – Tehniskais biļetens – CE Marķējums.

 

29.10.2015. CE zīme Ugunsizturīgajām Durvīm un Logiem

Sakarā ar Eiropas Standarta EN 16034:2015 “Gājēju durvju bloki, rūpniecības, tirdzniecības, garāžu telpu durvis un atveramie logi. Izstrādājumu standarts, veiktspējas raksturlielumi. Ugunsizturības un/vai dūmu aizsardzības raksturlielumi” oficiālo izsludināšanu aicinām Jūs iegūt jaunāko informāciju BM Trada Latvija organizētajā seminārā:

–           Marķēšana ar 2015. gada 1.decembri

–           Testēšana, sertificēšana un marķēšana

Semināra lektors ir “BM Trada UK Fire Technical Services” Vecākais Konsultants Peter Barker. Semināra norises valoda: Angļu.

Pēc semināra laikā no 15:30-17:00, iepriekš piesakoties, rindas secībā būs pieejamas 15 minūšu individuālās konsultācijas.

PROGRAMMA_CE

PIETEIKUMS